Is je interesse gewekt en ben je benieuwd naar de toepassing voor jouw merk? Wij zijn benieuwd naar jouw verhaal en ontdekken graag de mogelijkheden.
Heb je een vraag, wil je meer weten over of ben je geïnteresseerd in een samenwerking? Plan hiernaast eenvoudig een vrijblijvend kennismakingsgesprek in met Damiel, co-founder van disxt.
Is je interesse gewekt en ben je benieuwd naar de toepassing voor jouw merk? Wij zijn benieuwd naar jouw verhaal en ontdekken graag de mogelijkheden.
Heb je een vraag, wil je meer weten over of ben je geïnteresseerd in een samenwerking? Plan hieronder eenvoudig een vrijblijvend kennismakingsgesprek in met Damiel, co-founder van disxt.
"Ik neem graag de tijd voor jou"
Damiel Tallane Founder disxt
Jouw verhaal verdient meer dan 3 seconden van mijn aandacht. Laten we afspreken voor een kennismaking.
We gebruiken cookies om ervoor te zorgen dat onze site zo soepel mogelijk draait. Als je doorgaat met het gebruiken van deze site, gaan we ervan uit dat je ermee instemt.OkPrivacy Policy